STUDIO OHRADNÍ

Prodlužování řas, kosmetika - používáme bylinnou kosmetiku

00078 koerperlotion flTĚLOVÉ MLÉKO Jeunesse 200 ml

Příjemně lehká emulze s bakteriostatickým účinkem. Obsahuje betain pro hydrataci, farnesol a extrakt ze semen bavlníku pro sametový vzhled pleti.
Složení:
Betain – je v přírodě široce rozšířený, nachází se též v lidském organismu. Extrahuje se z cukrové řepy. Má hydratační účinky a účinně redukuje úbytek podkožní vlhkosti v epidermu.
Farnesol je přirozenou součástí mnoha esenciálních olejů s dezodoračním a bakteriostatickým účinkem.
Bavlníková semena (Gossypium herbaceum) - Extrakt má zklidňující a hydratační vlastnosti, a je proto ideální pro jemnou a napjatou pleť. Též se používá v péči o vlasy pro zvýšení lesku vlasů.
Allantoin - je obsažen v pšeničných zrnech, kaštanech a černém kořeni. Podporuje regeneraci buněk poškozené pokožky, stimuluje a zrychluje hojení ran, vyhlazuje a změkčuje pokožku.
Bisabol, bezbarvá, lehce kořeněná tekutina získávána z heřmánku, podobně jako azulen působí na zčervenalou, iritovanou a podrážděnou pokožku. Je antibakteriální.
Kaolín - jemný a k pleti šetrný absorpční přípravek, který pohlcuje nečistoty.

00067 duschgel flSPRCHOVÝ GEL 7 BYLIN Jeunesse 200 ml

Osvěžující sprchový gel s bakteriostatickým působením na problematickou pleť. Obsahuje uklidňující bisabolol, panthenol, farnesol a výtažek z islandského mechu, který působí antibakteriálně.
Složení:
Bisabol - bezbarvá, lehce kořeněná tekutina získaná z heřmánku, podobně jako azulen působí na zčervenalou, iritovanou a podrážděnou pokožku. Je antibakteriální.
Kaolín - jemný a k pleti šetrný absorpční přípravek, který pohlcuje nečistoty.
Farnesol je přirozenou součástí mnoha esenciálních olejů s dezodoračním a bakteriostatickým účinkem
Islandské bahno (Cetraria islandica), získává se z bahenního mechu, rostoucího v severní Evropě a v alpských zemích. Rostlinný extrakt obsahuje měďnatou sůl, ta má silné antimikrobiální účinky.
Bavlníková semena (Gossypium herbaceum) - Extrakt má zklidňující a hydratační vlastnosti, je proto ideální pro jemnou a napjatou pleť. Též se používá v péči o vlasy pro zvýšení lesku vlasů.
Panthenol (Vitamín B5) rychle se vstřebává do pokožky a hydratuje ji. Zlepšuje retenční (zadržování vody) schopnosti zejména suché, porézní a popraskané pleti. Působí protizánětlivě a zmírňuje podráždění pokožky. Vhodný na zarudlou a svědící pokožku. Výborný po opalování.

00066 shampoo flŠAMPÓN Jeunesse 200 ml

Pro všechny typy vlasů. Speciálně pro mastné a středně mastné.
Složení:
Bavlníková semena (Gossypium herbaceum) - Extrakt má zklidňující a hydratační vlastnosti, je proto ideální k péči o vlasy.
Citronový extrakt obsahuje kyselinu citronovou, vitamin C, vitaminy B1, B2, B6. Spolu s minerály a stopovými prvky má mírné adstringentní (vysušující) a antiseptické účinky.
Použití:
Malé množství šampónu aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte a dobře opláchněte. Druhé mytí není nutné.