STUDIO OHRADNÍ

Prodlužování řas, kosmetika - používáme bylinnou kosmetiku

PÉČE O PRODLOUŽENÉ ŘASY


Péče o doplněné řasy
Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.
Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.
Upozorněte kosmetičku, že máte prodloužené řasy, pokud to sama neprovádí. A domluvte se při prodlužování řas, že také používáte kontaktní čočky.

Domácí péče o prodloužené řasy

Jestliže jste podstoupili aplikaci na prodloužení řas, nezapomínejte na domácí péči o Vaše řasy. Správným dodržováním zásad a důkladným ošetřením se může životnost Vašich řas prodloužit. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce , proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.
Prvních 24 hod. po prodloužení se klientkám nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich  mechanickému poškození.
Péče po 24. hodinách by měla vypadat následovně: řasy se nedoporučuje přikrášlovat řasenkou. Jestli chcete svoje řasy ještě více zvýraznit, používejte voděodolné řasenky. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, aby jste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo. V žádném případě řasy nebarvěte a nepodstupujte trvalou.
Po první aplikaci by Vás měla o pravidlech péče o prodloužené řasy informovat Vaše kosmetička.  Firma Smrt Lashes doporučuje svým kosmetičkám, aby svým klientkám po každé aplikaci věnovali originální hygienické balení, které obsahuje řasenku na pročesávání a kartičku s instrukcemi k ošetření prodloužených řas.
O prodloužené řasy není potřeba se nějak zvlášť starat. Vzpomínané úkony Vám zaberou pouze pás sekund dne. Pokud byste se rozhodli umělé řasy odstranit, nikdy se o to nesnažte sama, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy. Navštivte svou kosmetičku, která Vám řasy odstraní pomocí Removera.